Zastanawiałaś się kiedyś jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój organizm? Dlaczego nie wykorzystać tej naturalnej, ogromnej siły organizmu dla utrzymania i poprawy zdrowego wyglądu skóry?
Teraz to już jest możliwe dzięki zabiegowi Regeneris. Regeneris to osocze bogatopłytkowe zawierające czynniki wzrostu z twojej krwi. Komórki i te czynniki pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych. Podawanie Regeneris w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych. Wynikiem tego jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

Główne wskazania to poprawa wyglądu: policzków, szyi, dekoltu, rąk. Również Regeneris dobre rezultaty osiąga w leczeniu łysienia. Zabieg polega na podaniu odpowiednio przygotowanego osocza pobranego podczas wizyty z krwi pacjenta. Samo osocze podaje się cieniutkimi igiełkami do skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:

• ciąża
karmienie piersią
choroba nowotworowa
• choroby krwi
zaburzenia krzepnięcia
terapia anykoagulacyjna (Aspiryna, Plavix, Heparyna, Sintrom)