Szanowni Państwo

Nasz dietetyk Agnieszka Białek-Dratwa magister dietetyki oraz magister zdrowia publicznego, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała już w czasie studiów podczas pracy naukowej w Kole Naukowym przy Zakładzie Żywienia Człowieka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Zdrowie Publiczne w specjalności Dietetyka rozpoczęła współpracę z kilkoma portalami internetowymi o tematyce zdrowego żywienia pisząc artykuły na temat prawidłowego żywienia oraz zdrowego odchudzania się.

Kolejne doświadczenie w pracy dietetyka zdobyła współpracując z fitness klubem oraz poradniami żywieniowymi, układając diety dla indywidualnych pacjentów zarówno chcących pozbyć się zbędnych kilogramów jak również poprawić ogólny stan zdrowia.

Ponadto prowadziła Pozytywną Grupę Odchudzania w ramach której przeprowadzane były wykłady z zakresu prawidłowego żywienia, poprawnego odchudzania, psychologii żywienia oraz psychologii odchudzania. Obecnie poza pracą zawodową z pacjentami, swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz dietetyki poszerza będąc słuchaczką Studium Doktoranckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prowadząc badania dotyczące nadwagi i otyłości wśród różnych grup społecznych.

Pisze artykuły o tematyce zdrowego żywienia, odchudzania i nie tylko, zarówno do czasopism kobiecych jak i tych naukowych. Zachęca wszystkich do zmiany swoich nawyków żywieniowych oraz stylu życia na zdrowszy. Udowadnia, że można odżywiać się zdrowo, jedząc smacznie, nie marnując czasu w kuchni i przy tym być szczęśliwym i codziennie uśmiechniętym. Pasja wykonywania zawodu oraz chęć ciągłego rozwoju pozwalają jej na skuteczną pracę z pacjentem i osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Prowadzone przez Nią poradnictwo żywieniowe obejmuje dietę dostosowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb.