Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Loading color scheme

Szpital

Oddana do użytkowania w kwietniu 2009 roku Jednostka w Zabrzu-Biskupicach spełnia wszystkie wymagania obowiązujących standardów. Nowoczesny blok operacyjny z dwoma doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi, salą przygotowawczą oraz salą pooperacyjną został dostosowany do zabiegów z zakresu: 
Chirurgii ogólnej
Ginekologii
Ortopedii i traumatologiblok operacyjny wyposażony w nowoczesny sprzętBlok operacyjny dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi salami operacyjnym. Zabiegi operacyjne są wykonywane, nowoczesnymi, małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi, które zapewniają dobry efekt kosmetyczny, skracają proces leczenia i umożliwiają szybki powrót do pracy zawodowej. Stosujemy wszystkie uznane techniki znieczulenia ogólnego i przewodowego. Wszystkie operacje są wykonywane przez doświadczonych i uznanych w środowisku operatorów, przy współpracy doświadczonego personelu anestezjologicznego. Pacjenci przyjęci na oddział są operowani w dniu przybycia i opuszczają szpital najpóźniej dobę po operacji
Hospitalizacja

Szpital posiada 22 łóżka w jedno i pięcioosobowych salach wyposażonych w bezpłatną    telewizję oraz dostęp do internetu.   Pacjent pozostający w naszym szpitalu jest pod stałą opieką pielęgniarek i lekarzy, ma możliwość konsultacji ze specjalistami niemal wszystkich specjalizacji. Przyjazne warunki oraz personel wyjątkowo opiekujący się każdym pacjentem, sprawia iż powrót do zdrowia jest znacznie szybszy.

Szpital posiada własne zaplecze diagnostyczne w zakresie  radiologii klasycznej, ultrasonografii, elektromiografii oraz niektórych badań układu krążenia.
Wykonujemy pełen profil ultrasonograficznych badań obrazowych - w tym badania echokardiograficzne i dopplerowskie naczyń serca (echo serca). Za pomocą USG diagnozujemy schorzenia w obrębie wielu narządów ciała.

nowoczesne łóżko szpitalne

przestronna sala pięcioosobowa, wygodne nowoczesne łóżka mobilne, okna z widokiem na drzewa